Підсумки конкурсу дитячого малюнку ім. Г.Синиці

20-го грудня 2017 року фінішував Перший щорічний міський конкурс дитячого малюнку ім. Г. Синиці «Мальовнича Україна».  Участь у конкурсі взяли більш ніж 450 дітей і підлітків з Кривого Рогу, Софіївки та Хмельницького. Журі розглянуло 503 малюнка у двох вікових категоріях і відзначило призовими місцями та заохочувальними призами 12 кращих робіт. Зі списком переможців можна ознайомитись у Протоколі засідання журі від 20.12.2017 р.

Щиро вітаємо переможців і всіх учасників та запрошуємо взяти участь у конкурсі наступного року, інформація щодо якого буде розміщена на сайті музею. Виставка кращих робіт і нагородження  переможців відбудеться 17 січня 2018 року о 15.00.

 Оргкомітет конкурсу

Протокол засідання журі

міського конкурсу дитячого малюнку ім. Г. Синиці

 

м. Кривий Ріг                                                                                                20 грудня 2017 рік

 

Журі конкурсу у складі:

Зінов’євої І. Ю., директора КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» КМР;

Бондаренка Ю.М., викладача КПМНЗ КМХШ №1 ім. О. Васякіна КМР, члена НСХУ;

Труфкіна А.Д., викладача факультету мистецтв КНУ, члена НСХУ;

Любас М.А., викладача КПМНЗ КММШ №3, голови Криворізького осередку майстрів НСМНМУ;

Ярошевич А.О., завідувача філіалу КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей»

у відповідності до Положення про міський конкурс дитячого малюнку ім. Григорія Синиці

 

1. Розглянуло надані на конкурс дитячі малюнки у двох вікових категоріях.

2. Ухвалило рішення:

2.1. Визнати переможцями конкурсу у віковій категорії діти віком від 6 до 9 років включно:

І місце – Муха Ніка, 9 років, КПМНЗ КМШМ № 2, «Осінь у парку».

ІІ місце – Науменко Маргарита, 9 років, КПМНЗ КММШ № 3 «Радість».

ІІІ місце – Барабаш Анна, 8 років, КЗШ І-ІІІ ступенів № 120, «Поле з квітами».

2.2. Визнати переможцями конкурсу у віковій категорії діти віком від 10 до 14 років включно:

І місце – Мітрофанова Анна, 13 років, КПМНЗ КМХШ № 3, «Соняхи».

ІІ місце – Удовенко Каміла, 10 років, КПМНЗ КМХШ № 3, «Моя вулиця».

ІІІ місце – Чухрій Кіра, 11 років, КПМНЗ КММШ № 11, «Сонячне місто».

2.3. Нагородити заохочувальними призами у віковій категорії діти віком від 6 до 9 років включно:

 

– Німченко Аліну, 9 років, КПНЗ ЦДЮТ «Сузір’я», «Півник».

 

– Ростоку Юлію, 8 років, КПМНЗ КМШМ № 1, «Пісня мого краю».

 

2.4. Нагородити заохочувальними призами у віковій категорії діти віком від 10 до 14 років включно:

– Гончаренко Анну, 12 років, КПМНЗ КМХШ № 2, «Подвір’я моєї бабусі».

– Ялову Владу, 13 років, КПМНЗ КМХШ № 3, «Зимовий натюрморт».

2.5. Нагородити спеціальним призом «За використання прийомів характерних для творчості Г. Синиці»

– Буйницьку Дарину, 12 років, КЗШ І-ІІІ ступенів № 58, «Творчі лани Г. Синиці».

 – Куц Катерину, 12 років, КЗШ І-ІІІ ступенів № 58, «Портрет митця».

Оцінити новину
(10 оцінок)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Тарас Шевченко у творчості гравера Бориса Куновського

Хіти:23

Жінка – образ божества

Хіти:19

Дарую людям радість

Хіти:22

Кривий Ріг. До 100-річчя статусу міста

Хіти:23

Вклонімося великим тим рокам

Хіти:31

Погляд-2018

Хіти:24

Увійти or Створити акаунт