Щорічний міський конкурс живопису імені Григорія Синиці

Філіал Криворізького історико-краєзнавчого музею «Музей-квартира художника Григорія Синиці» запрошує дітей та підлітків до участі у щорічному міському конкурсі живопису імені Григорія Синиці.


Цьогорічна тема конкурсу – «Кольоровий світ дитинства». З умовами участі у можна ознайомитись детально у «Положеннях про конкурс» та додатку до них.

Положення про дитячо-юнацький мистецький конкурс 2018-2019 рр. 

Прийом конкурсних робіт триватиме до 26 грудня 2018 року включно. Твори надсилати за адресою: 50027 Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, проспект Гагаріна, буд. 13, кв. 18, КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» КМР філіал «Музей-квартира художника Г.І.Синиці». За підсумками конкурсу буде проведена виставка кращих робіт учасників, яка відбудеться в одному із залів КЗК «Міський виставочний зал» Кривого Рогу і буде присвячена святкуванню 111-ї річниці від Дня народження заслуженого художника України Григорія Синиці. Під час відкриття виставки переможці та автори творів відзначених журі отримають почесні грамоти і цінні подарунки. Подію висвітлюватимуть місцеві засоби масової інформації.


Матеріали підготувала Анастасія Ярошевич

Оцінити новину
(5 оцінок)
Ще в цій категорії: Запрошення до музею »
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Як у нас на Криворіжжі…

Хіти:20

Простір молодіжної творчості

Хіти:12

Кривий Ріг ХІХ – початку ХХ століття очима дітей

Хіти:12

Презентація збірки поезій криворізької поетеси Зінаїди Коляди «Мати-Україна»

Хіти:27

Дереворити криворізького митця

Хіти:25

Від Косова до Опішні

Хіти:46

Увійти or Створити акаунт