Як у нас на Криворіжжі…

5 лютого 2019 року у Тернівському філіалі міського історико-краєзнавчого музею відбулося відкриття персональної виставки світлин фотографа-аматора Наталії Постоян «Як у нас на Криворіжжі…». На виставці представлено 20 авторських фото. Тематика робіт – діти та їхнє дитинство.

На відкриття виставки разом з вихователями завітали вихованці дитячого садка № 54 «Капітошка», де працює Наталія, учні молодших класів КЗОШ № 40 та працівники бібліотеки-філіалу № 6.

Наталя Постоян народилась у творчій сім’ї, де змалку прививалась дітям любов, небайдужість, товариськість, працьовитість і людяність. Зростала уважною, допитливою, чуйною.

У школі була активісткою. Після закінчення навчання майбутню професію обрала відразу, бо про неї мріяла ще з дитинства. Любов до дітей передалась їй від мами, яка працює з дітьми вже 30 років.

Наталя тривалий час працює з дошкільнятами. Її гаслом є вислів Василя Сухомлинського: «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою, людина народжується, щоб лишити по собі слід».

Коли Наталя прийшла до дитячого садка вперше і взяла дитячі рученята в свої руки, зрозуміла, її мета – залишити в кожному маленькому сердечку свою любов. А найяскравіші моменти з життя дітей хотілося б зберегти надовго, тому опанувала для себе фотосправу, яка є тепер невід’ємною частиною її роботи.
Матеріали підготували Світлана Шкуро та Олеся Тарабара

 

Оцінити новину
(1 Vote)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Світ очима художника

Хіти:5

Флора і фауна на монетах України

Хіти:16

«Кривбас»: пас назад

Хіти:4

Прості речі. Шотландські таємниці Гданцівки

Хіти:16

Моя Україна

Хіти:19

Історія авіації в об’єктах колекціонування

Хіти:34

Увійти or Створити акаунт