Як у нас на Криворіжжі…

5 лютого 2019 року у Тернівському філіалі міського історико-краєзнавчого музею відбулося відкриття персональної виставки світлин фотографа-аматора Наталії Постоян «Як у нас на Криворіжжі…». На виставці представлено 20 авторських фото. Тематика робіт – діти та їхнє дитинство.

На відкриття виставки разом з вихователями завітали вихованці дитячого садка № 54 «Капітошка», де працює Наталія, учні молодших класів КЗОШ № 40 та працівники бібліотеки-філіалу № 6.

Наталя Постоян народилась у творчій сім’ї, де змалку прививалась дітям любов, небайдужість, товариськість, працьовитість і людяність. Зростала уважною, допитливою, чуйною.

У школі була активісткою. Після закінчення навчання майбутню професію обрала відразу, бо про неї мріяла ще з дитинства. Любов до дітей передалась їй від мами, яка працює з дітьми вже 30 років.

Наталя тривалий час працює з дошкільнятами. Її гаслом є вислів Василя Сухомлинського: «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою, людина народжується, щоб лишити по собі слід».

Коли Наталя прийшла до дитячого садка вперше і взяла дитячі рученята в свої руки, зрозуміла, її мета – залишити в кожному маленькому сердечку свою любов. А найяскравіші моменти з життя дітей хотілося б зберегти надовго, тому опанувала для себе фотосправу, яка є тепер невід’ємною частиною її роботи.
Матеріали підготували Світлана Шкуро та Олеся Тарабара

 

Оцінити новину
(1 Vote)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Як у нас на Криворіжжі…

Хіти:21

Простір молодіжної творчості

Хіти:12

Кривий Ріг ХІХ – початку ХХ століття очима дітей

Хіти:12

Презентація збірки поезій криворізької поетеси Зінаїди Коляди «Мати-Україна»

Хіти:28

Дереворити криворізького митця

Хіти:26

Від Косова до Опішні

Хіти:46

Увійти or Створити акаунт