Конференція «Вивчення, збереження і використання об’єктів археологічної спадщини: проблеми та перспективи»

6 червня 2019 року в Національному історико-археологічному заповіднику «Кам’яна Могила» (смт. Мирне Мелітопольського району Запорізької області) відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Вивчення, збереження і використання об’єктів археологічної спадщини: проблеми та перспективи».

Учасники конференції

У роботі взяли участь археологи, історики з Києва, Дніпра, Запоріжжя, Краматорська, Кривого Рогу, Мелітополя, Миколаєва, з музею с. Трипілля, а також студенти Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького.

Доповідь Ірини Стеблини

З доповіддю та відеопрезентацією «Збереження та популяризація пам’яток археології на Криворіжжі» виступила старший науковий співробітник Криворізького історико-краєзнавчого музею Ірина Стеблина.

Фото на згадку на тлі Камяної Могили

По закінченню засідання для учасників була проведена цікава екскурсія по музею, а також по підземному «ермітажу» Приазов’я – Кам’яній Могилі. Кожен отримав у подарунок книгу Б. Михайлова «Кам’яна Могила» та збірник наукових праць «Вісник Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила» за 2017 рік.

Грот у музеї «Кам’яна Могила»

Частина експозиції музею

Екскурсія на памятку археології


Матеріали підготувала Ірина Стеблина

 

Оцінити новину
(1 Vote)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Дивовижний світ митця

Хіти:68

Світ натхнення

Хіти:45

Батьківська хата, рідний поріг

Хіти:11

Музей на Industrial Fest 2019

Хіти:389

Инградиенты

Хіти:91

Від пера до кулькової ручки

Хіти:22

Увійти or Створити акаунт