Щасливе дитинство

 

20 серпня 2019 р. у Тернівському філіалі міського історико-краєзнавчого музею відкрилася персональна виставка світлин фотографа-аматора Світлани Євтушенко під назвою «Щасливе дитинство». Відкриття приурочене до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Світлана Леонідівна Євтушенко народилася 22 листопада 1970 р. в м. Кривий Ріг. 1987 р. – закінчила 11 класів СШ №50. 1989 р. – закінчила Жовтоводське педагогічне училище, спеціальність «Дошкільне виховання». Продовжила навчання у Криворізькому державному педагогічному інституті, спеціальність «Вчитель початкових класів». З 2008 р. працює завідувачем дитячого садка №54 «Капітошка», який знаходиться у Веселих Тернах. Загальний стаж роботи в закладах дошкільного виховання складає 30 років.

Фотографуванням захоплюється з 2014 р. Використовує цифровий фотоапарат «Canon». Світлана Леонідівна – різностороння особистість. Окрім захоплення фотографією, також займається живописом та ручною вишивкою.

Це перша персональна виставка Світлани Євтушенко. Раніше у 2014 р. вона виступила співавтором родинної експозиції декоративно-ужиткового мистецтва «Серед земної краси», яка також проходила у Тернівському філіалі. Всього на даній локації представлено понад 70 експонатів. Серед них не лише кольорові фото, але й дипломи та відзнаки авторки, виготовлені нею твори декоративно-ужиткового мистецтва тощо.

  

Тематика презентованих робіт різноманітна. Всі представлені світлини умовно поділяються на 3 тематичні блоки. Перший блок – це подорожі та мандрівки Україною, місця, які відвідала фотограф під час різноманітних екскурсій. Другий блок – фото із зображенням дітей, вихованців дитячого садка №54 «Капітошка» під час заходів та занять у дошкільному навчальному закладі. Третій блок – фотопортрети окремих людей. Фотографії відзначаються яскравою кольоровою гамою та насиченими сюжетами. Переважна більшість з них виконана протягом 2016-2018 рр.

Більш за все Світлана Леонідівна любить фотографувати дітей під час культурно-освітніх заходів. Зустрічаються також пейзажі, пам’ятки архітектури, історико-культурні об’єкти. Натхнення черпає в навколишньому середовищі. Любить свою Батьківщину, адже саме тут живе і працює. Даною виставкою авторка хотіла показати красу своєї Батьківщини та звернути увагу батьків на важливість виховання дітей.

На відкриття виставки завітали рідні та близькі Світлани Євтушенко, поети та барди Криворіжжя, працівники бібліотек, творча молодь. Підтримати свою завідуючу прийшли також вихователі та вихованці дитсадка №54.

Матеріали підготувала Олеся Тарабара 

Оцінити новину
(1 Vote)

Фотографії події

Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Я люблю крилате слово

Хіти:23

Скарби з бабусиного горища

Хіти:19

Відроджені традиції

Хіти:235

Мистецтво традиції

Хіти:442

Визволення України, закарбоване в металі

Хіти:211

Дивовижний світ митця

Хіти:250

Увійти or Створити акаунт