Музей на Industrial Fest 2019

Міський історико-краєзнавчий музей вже третій раз бере участь у фестивалі «Ніч індустріальної культури». Цього року організатори обрали новий майданчик – парк «Шахтарський», що на 44 кварталі. Завдяки такій зміні Industrial Fest став ближчим для жителів північної частини міста, яким дійсно було на що подивитись серед великого розмаїття локацій з промислової тематики.

Практикуючи інтерактивні технології взаємодії з відвідувачами, Криворізький музей руйнує усталені бар’єри: на нашій локації до всього можна доторкнутись, з усім можна, і, навіть, необхідно, сфотографуватись, покрутити і з’ясувати, як воно працює. Кожен бажаючий міг відчути себе бурильником 60-х років, зробити музейне селфі зі сталеваром, навіть одягнути захисні каски.

Більш того, гості фестивалю мали змогу потримати в руках раритетні експонати, які, зазвичай, знаходяться за склом музейної вітрини: олійні лампи гірників кінця ХІХ – початку ХХ століття, кайло, різні моделі перфораторів, залізничний ліхтар. І все це на тлі промислових пейзажів, зображених на полотнах криворізьких митців Івана Авраменка й Григорія Шишка, а також об’ємного макету шахти 30-х років. Рудопромисловий Кривбас у музейному просторі став цікавим об’єктом на фестивалі, даруючи одночасно позитивні емоції й пізнавальні моменти для всієї родини.

 

Оцінити новину
(2 оцінок)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Радість натхнення

Хіти:69

Виставка пам'яті Анатолія Ярошенка

Хіти:7

Застиглі у русі

Хіти:15

Моїй Україні

Хіти:174

Персональна віртуальна виставка Богдана Шиптенко

Хіти:52

Траєкторія творчості (віртуальна виставка)

Хіти:85

Увійти or Створити акаунт