Музей на Industrial Fest 2019

Міський історико-краєзнавчий музей вже третій раз бере участь у фестивалі «Ніч індустріальної культури». Цього року організатори обрали новий майданчик – парк «Шахтарський», що на 44 кварталі. Завдяки такій зміні Industrial Fest став ближчим для жителів північної частини міста, яким дійсно було на що подивитись серед великого розмаїття локацій з промислової тематики.

Практикуючи інтерактивні технології взаємодії з відвідувачами, Криворізький музей руйнує усталені бар’єри: на нашій локації до всього можна доторкнутись, з усім можна, і, навіть, необхідно, сфотографуватись, покрутити і з’ясувати, як воно працює. Кожен бажаючий міг відчути себе бурильником 60-х років, зробити музейне селфі зі сталеваром, навіть одягнути захисні каски.

Більш того, гості фестивалю мали змогу потримати в руках раритетні експонати, які, зазвичай, знаходяться за склом музейної вітрини: олійні лампи гірників кінця ХІХ – початку ХХ століття, кайло, різні моделі перфораторів, залізничний ліхтар. І все це на тлі промислових пейзажів, зображених на полотнах криворізьких митців Івана Авраменка й Григорія Шишка, а також об’ємного макету шахти 30-х років. Рудопромисловий Кривбас у музейному просторі став цікавим об’єктом на фестивалі, даруючи одночасно позитивні емоції й пізнавальні моменти для всієї родини.

 

Оцінити новину
(2 оцінок)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Дивовижний світ митця

Хіти:68

Світ натхнення

Хіти:45

Батьківська хата, рідний поріг

Хіти:11

Музей на Industrial Fest 2019

Хіти:390

Инградиенты

Хіти:92

Від пера до кулькової ручки

Хіти:22

Увійти or Створити акаунт