Инградиенты

12 вересня 2019 року у Криворізькому історико-краєзнавчому музеї відкрилась виставка авторських світлин фотомайстра клубу «Горизонт» Олександра Водолазського.

Експозиція, що складається з 39 фоторобіт, умовно розділена на три теми, кожна з яких є частиною єдиної системи Універсума:

– духовна складова;

– досліди авторської свідомості;

– відображення внутрішнього авторського світу через пошуки нових форм.

Одночасно експозиція об’єднує аналогове та цифрове фото, Минуле й Сучасне. Виставку доповнює колекція радянських та закордонних фотоапаратів 60-80 років Володимира Огура, що нараховує 16 одиниць. 

 

Олександр Водолазський народився у місті Горлівка Донецької області. Світ фотомистецтва відкрив для себе у 20 років. У 1979 році створив фотоклуб «Горизонт», на базі якого організована творча школа художньої фотографії. З 1982 року – учасник міжнародних, республіканських та міських виставок. З 1989 року член Національної спілки фотохудожників України. У 2014 році переїхав до Кривого Рогу, де у 2016-ому заснував громадську організацію «Спільнота творчих фотографів». Фотороботи майстра та членів спільноти публікуються на сторінках рекламно-інформаційних видань міста. 

Оцінити новину
(1 Vote)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Радість натхнення

Хіти:69

Виставка пам'яті Анатолія Ярошенка

Хіти:7

Застиглі у русі

Хіти:15

Моїй Україні

Хіти:174

Персональна віртуальна виставка Богдана Шиптенко

Хіти:52

Траєкторія творчості (віртуальна виставка)

Хіти:85

Увійти or Створити акаунт