Світ натхнення

 

«Світ натхнення» Богдана Шиптенка – перша музейна персональна виставка молодого і обдарованого художника-аквареліста і п’ята на його творчому шляху.

Талановитий і перспективний випускник факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету, з успіхом представив свої твори на міжнародному бієнале «Море акварелі» в Одесі (2016 р.), персональній експозиції  «l look. I feel. I draw» (Я дивлюся. Я відчуваю. Я малюю) у Києві (2019 р.). Його акварельні пейзажі з видами сучасного проспекту Поштового розміщені в «Историческом путеводителе по Почтовой 1917-2017» криворізького краєзнавця Ігоря Рукавіцина. Саме Ігор Анатолійович, у грудні 2018 року організував дебютну виставку художника в галереї «Культурна альтернатива». З березня 2019 року настінний розпис Богдана прикрашає інтер’єр Центральної бібліотеки. В творчому доробку сучасного і креативного митця численні скетчі, чорно-біла і цифрова графіка. Роботи зберігаються у приватних колекціях в Україні і за кордоном (США, Франція, Німеччина, ОАЕ).

Він із задоволенням замальовує все те, що оточує його в повсякденному житті, у подорожах різними куточками світу,  передаючи своєрідну атмосферу міста з його урбаністикою, затишок кафе зі смачною вуличною їжею, зміну погоди і чарівність природи довкілля. І в кожній композиції – силуети випадкових людей, які працюють, відпочивають, кудись поспішають… – живуть, навіть не здогадуючись, що стали героями картин. 

«Сьогодні я запрошую Вас зазирнути у яскравий і динамічний світ мого мистецтва, натхнення, любові, добра». Б. Шиптенко.

Матеріали підготувала Світлана Горбань

 

Оцінити новину
(1 Vote)

Media

Свято художників: у місті відкрились одразу дві виставки криворізьких митців ТРК Рудана
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Міські європейські пейзажі від криворізьких митців

Хіти:20

Траєкторія творчості

Хіти:62

Усім жінкам присвячую

Хіти:73

Давня історія Криворіжжя – очима дітей

Хіти:57

Пам'яті Анатолія Ярошенка

Хіти:78

Виставка кращих робіт за підсумками Відкритого міського конкурсу живопису ім. Г.Синиці

Хіти:110

Увійти or Створити акаунт