Виставка акварелей Григорія Синиці

«На вітер» (папір, акварель, 1984 рік)

23 вересня у приміщенні «Музею-квартири художника Григорія Синиці» відбулось відкриття виставки акварельних творів заслуженого художника України Григорія Івановича Синиці. Експозицію склали тринадцять творів, виконаних майстром протягом 1980-х років. Вони відображають пейзажі природи Криворіжжя. Особлива увага автора зосереджена на зображенні неба вкритого хмарами та простору, котрий можна спостерігати до горизонту. Хоча степові краєвиди виконані аквареллю, вони практично не мають характерних для цього матеріалу рис плинності, прозорості, нюансності. Натомість, митець переніс у роботу з цим матеріалом типові для темперних творів риси, чим досяг лаконізму і простоти. Прибравши зайві деталі та побудувавши пейзажі на основі локальних кольорів, він досяг монументального звучання, що загалом характерно для його зрілої творчості.

«Дабахіна балка» (папір, акварель, 1984 рік)

Важливо, що завдяки коштам з міського бюджету, представлені у цій експозиції акварелі отримали нове оформлення – рами й антиблікове скло. Це дало змогу побачити твори під новим кутом. Роздивитись їх до найдрібніших деталей.

Виставка триватиме протягом місяця. З експозицією можна ознайомитись з неділі до четверга з 10 00 до 17 00 за адресою: проспект Гагаріна 13, кв. 18.


Матеріали підготувала Анастасія Ярошевич

 

Оцінити новину
(1 Vote)

Media

Виставка акварелей Григорія Синиці
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Виставка скульптур Олександра Канібора

Хіти:11

Вир образних фантазій

Хіти:31

Застиглі у русі

Хіти:464

Виставка акварелей Григорія Синиці

Хіти:81

Тема спорту на монетах України

Хіти:56

Меморіальна виставка Григорія Синиці

Хіти:143

Увійти or Створити акаунт