Це моя Україна

У «Музеї-квартирі художника Григорія Синиці» з 2 грудня 2020 року діє виставка валяних творів під назвою «Це моя Україна». Експозицію представили учні художнього відділу Криворізької музичної школи №7. У приміщенні музею розмістились більш ніж 20 робіт із вовни створених під керівництвом талановитого педагога Серчені Вікторії.

Представлені роботи виконані авторами протягом минулого року у техніці мокрого та комбінованого валяння вовни. З ними учні неодноразово брали участь у різноманітних конкурсах і фестивалях та отримували високу оцінку журі. Серед робіт переважають квіткові композиції й образи дівчат і хлопців у національних строях, побутові народні сцени. Також є пейзажі з українською хатою під солом’яною стріхою та яблуневими деревами. Експозицію доповнюють оздоблені зображеннями сумки.

Запрошуємо долучитись до прекрасного та відвідати виставку за адресою Гагаріна 13, кв. 18, яка працює у відповідності до карантинних норм з понеділка по п’ятницю з 10 00 до 17 00. Відвідування музею можливе за наявності захисної маски у кількості осіб не більше трьох.


Матеріали підготувала Анастасія Ярошевич

 

Оцінити новину
(2 оцінок)

Media

"Це моя Україна" - виставка валяння учнів відділу Криворізької музичної школи № 7
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Колір і образ

Хіти:17

Онлайн виставка робіт учнів та керівника гуртка «ФІТО-СТИЛЬ-ДИЗАЙН» КПНЗ «ЦХЕТДЮ Орфей» КМР

Хіти:37

Дзвони дзвонять дзвінко!

Хіти:80

Зимові етюди

Хіти:63

Це моя Україна

Хіти:64

Джаз на Поштовій

Хіти:124

Увійти or Створити акаунт