Виставка кращих робіт Відкритого міського конкурсу імені Григорія Синиці 2020

Презентуємо вашій увазі виставку творів переможців Відкритого міського конкурсу імені Григорія Синиці за підсумками 2020 року. Цього разу учасники розкривали у кольорових техніках тему «У родинному колі». Традиційно журі обрало 21 кращу роботу у трьох вікових категоріях та чотирьох номінаціях. Зважаючи на значну кількість малюнків, які надійшли на конкурс з усіх куточків України та їх високий рівень, окремі учасники були заохочені відзнаками журі. Загалом було обрано 28 переможців.

Конкурс успішно проходить уже п’ятий рік поспіль. Незважаючи на цьогорічні карантинні обмеження, що вплинули на характер проведення змагання, у ньому взяли участь 625 дітей та підлітків з 27 населених пунктів 18 областей України. Серед представлених в експозиції творів розмістились не лише роботи переможців, але й малюнки, котрі були відзначені членами журі, а також кращі твори, що представили кожен населений пункт. Конкурсанти працювали у широкому діапазоні матеріалів і технік – від гуаші та акварелі до валяння та викладання зображення з різноманітної природної сировини. Важливо відмітити значну кількість оригінальних ідей вирішення теми не лише через образи людей або тварин, і навіть зображення різноманітних представників флори, ба більше – позаземних цивілізацій. Широким виявився і діапазон жанрів, до яких звертались учасники. Це портрети і пейзажі, натюрморти і символічні композицій, анімалістичні твори і багатофігурні композиції. В цілому журі відзначило достойний рівень робіт цьогорічних учасників і велику кількість цікавих та неординарних творчих знахідок.

Щиро вітаємо переможців, зичимо наснаги та подальших творчих успіхів і запрошуємо всіх бажаючих віком від 6 до 17 років взяти участь у конкурсі цього року.


 Анастасія Ярошевич

Оцінити новину
(2 оцінок)

Media

Онлайн-виставка переможців Відкритого міського конкурсу живопису ім. Г. Синиці
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Пам’ятки Криворіжжя на полотнах митців (живопис, графіка)

Хіти:33

«Залізні крила України» (ДП «Антонов» крізь грані колекції Віктора Петренка)

Хіти:30

Персональна виставка абстракцій Олени Шумлянської «Кольорові імпровізації»

Хіти:183

Виставка кращих робіт Відкритого міського конкурсу імені Григорія Синиці 2020

Хіти:182

Журавлина пісня

Хіти:98

Відкритий міський конкурс імені Григорія Синиці 2020 року

Хіти:300

Увійти or Створити акаунт