Розвага «Юний археолог»

1 липня 2021 року у Міському історико-краєзнавчому музеї, згідно з планом культурно-мистецьких заходів Центрально-Міського району, пройшло чергове заняття.

Для групи відвідувачів – восьми студентів КДПУ було проведено інтерактивне заняття, що включало оглядову екскурсію на тему «Давня історія краю» та розвагу «Юний археолог».

Розповідь старшого наукового співробітника Ірини Стеблини освіжила в пам’яті майбутніх істориків такі поняття як ямна культура, інгульська катакомбна культура, скіфи, сармати, античні міста-колонії, середньовічні кочівники. Велику зацікавленість у молоді викликали нові експонати – манекени, що зображають сарматських жриць, які проводять обряд моління богів. Біля них була проведена фотосесія.

Під час другої частини заняття юні, а можливо, й майбутні археологи спробували себе в ролі лаборантів археологічної експедиції. Вони під керівництвом Ірини Стеблини зарисували і сфотографували ліпні посудини і чаші ямної та катакомбної культури, а також залізні фібули черняхівської культури.


матеріали підготувала Ірина Стеблина

Оцінити новину
(1 Vote)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Безсмертний подвиг партизанів

Хіти:10

Заклик до далеких світів

Хіти:137

Багатолика гривня

Хіти:14

Кривий Ріг в об'єктиві фотокамер

Хіти:14

Україна – життя моє

Хіти:21

Палке Криворіжжя

Хіти:74

Увійти or Створити акаунт