Свята і будні гірників

15 липня 2021 р. в Тернівському філіалі міського історико-краєзнавчого музею відкрилась міні-виставка світлин фотохудожника Володимира Смірнова (1949-2019)  «Свята і будні гірників» з фондів музею. Даний захід приурочений до Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Зустрічаються як ранні знімки, так і більш пізні. Переважна більшість – це чорно-білі світлини періоду 70-80-х рр. ХХ ст. Частина з них демонструється вперше.

Володимир Олександрович Смірнов багато років своєї творчої діяльності присвятив саме Північному комбінату, тож не дивно, що в полі зору митця, на представлених фото перебуває саме цей промисловий об’єкт і його працівники.

На відкриття виставки завітали працівники бібліотеки № 6, а також робітники Криворізької гімназії № 40.

Відвідувачі ознайомились зі стислою  історією Північного ГЗК та з цікавістю прослухали біографію фотографа Володимира Олександровича Смірнова (1949-2019). Увазі присутніх були представлені роботи фотохудожника, присвячені промисловому виробництву, побутовому життю та культурному дозвіллю шахтарів і металургів. Світлини демонструють будні на промислових майданчиках, моменти інтерв’ю, захоплюючі пейзажі житлових кварталів – все це увічнив фотоапарат митця. Запрошуємо усіх бажаючих завітати до Тернівського філіалу музею та ознайомитися зі світлинами.

 

Оцінити новину
(3 оцінок)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Передвісники свята

Хіти:22

Країна нашого дитинства

Хіти:43

З військового фотоархіву

Хіти:20

Український Матісс

Хіти:27

Мистецтво традиції

Хіти:28

Пори року

Хіти:70

Увійти or Створити акаунт