Україна – життя моє

18 серпня у залах «Музею-квартири художника Григорія Синиці» відбулось відкриття виставки мистецьких творів з нагоди тридцятої річниці Незалежності України під невипадковою назвою «Україна – життя моє». Це ім’я носить цикл творів заслуженого художника України – Григорія Синиці, за який він отримав Державну премію імені Тараса Шевченка 1992 року. Крім того, під цією ж назвою була відкрита персональна виставка майстра, котра експонувалась у столиці нашої країни, ще за життя художника, у Мистецькому центрі «Український Дім» на Хрещатику у березні 1995 року.

Нинішню експозицію склали 19 композицій присвячених національній історії та культурі виконаних у різних матеріалах і техніках. Можна побачити живописні та графічні твори, гобелен, петриківський розпис, батик, декоративні роботи в авторських техніках та різьблення. Поруч сусідують твори Григорія Синиці – знаного патріота і борця на національний стиль у мистецтві, його учнів – Миколи Раджабова й Олени Телятник, а також сучасних криворізьких митців, що працюють у галузі розвитку української художньої мови і теми: Віктора Маклока, Вадима Зінченка, Олександра Дробота, Юрія Бондаренка, Олександра Юрченка, Людмили Кам’янської, Альбіни Денісової та народних майстрів Ольги Лєвшакової і Світлани Черв’якової.

Виставка діє у приміщенні філіалу «Музей-квартира художника Григорія Синиці» за адресою – проспект Гагаріна 13, кв. 18 до кінця жовтня 2021 року. Запрошуємо відвідувачів з 10.00 до 17.00 з неділі по четвер.


матеріали підготувала Анастасія Ярошевич

Оцінити новину
(1 Vote)

Media

Україна - життя моє ТРК Рудана
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Безсмертний подвиг партизанів

Хіти:10

Заклик до далеких світів

Хіти:138

Багатолика гривня

Хіти:15

Кривий Ріг в об'єктиві фотокамер

Хіти:14

Україна – життя моє

Хіти:22

Палке Криворіжжя

Хіти:75

Увійти or Створити акаунт