Мелодія натхнення

У святковій експозиції представлено понад 40 живописних і графічних творів талановитих криворізьких митців, різних за віком і статтю, професійних і самодіяльних, досвідчених й тих, хто робить впевнені і стрімкі кроки на шляху до сомоідентифікації. Серед жанрів: сюжетні композиції, портрети, пейзажі, натюрморти, які виконані олійними, акварельними, акриловими фарбами, гуашшю, пастеллю.

Серед авторів є відомі імена: заслужений художник України Леонід Давиденко, члени НСХУ Анатолій Труфкін, Віктор Мішуровський, Микола Рябоконь, Олександр Дробот, В’ячеслав Страннік. Молоді обдаровані митці: Богдан Шиптенко, Анастасія Ярошевич, Марина Русалка та інші. Доповненням стали дерев’яні скульптури місцевих майстрів – Віталія Колеснікова і Олександра Канібора.

Ідея цьогорічного вернісажу заключається у тому, щоб передати в одному образі, в єдиній композиції частинку душі майстрів пензля, їх невгамовну і віддану любов до мистецтва, так, щоб для кожного з нас, прихильників їхнього таланту,  зазвучала  «Мелодія натхнення».

 

Оцінити новину
(3 оцінок)

Media

Мелодія натхнення ТРК Рудана
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Колос правди

Хіти:86

Юрію Бондаренку 70 років

Хіти:125

Відродження самчиківки

Хіти:85

Шлях до майстерності

Хіти:40

Служителі Мельпомени

Хіти:52

Тернівські таланти

Хіти:99

Увійти or Створити акаунт