Служителі Мельпомени

 

Театр – невід’ємна частина світової культури. Його витоки – в глибині віків, і він тісно пов’язаний з сакральними містеріями. Ті, хто представляв жанрові сцени, не грали, а служили, насамперед, Богам і світу. Ця традиція існує і сьогодні – сучасні актори служать театру як храму Мистецтва.

На виставці «Служителі Мельпомени», підготовленій міським музеєм, показано творчий шлях криворізького театру за 90 років його існування – від першого професійного колективу, що розпочав діяльність у 1931 році, до сучасного, що по праву носить звання академічного. Представлені фото, документи, колажі, на яких – життя кількох поколінь акторів, їх здобутки та тріумфи, знакові вистави, що ставали візитівками колективу.

Нами презентовано фото 1930-40-х років – перші вистави, робота театру в евакуації під час війни; на світлинах 1950-60-х років – корифеї, що поклали початок когорті Заслужених акторів на Криворіжжі, вистави на сцені нового театру; 1970-80-ті роки – прихід нової генерації, репертуарне розмаїття, формування свого власного, неповторного стилю, популяризація місцевих авторів; буремні 90-ті, що поставили перед колективом нові завдання та стали справжнім викликом для шевченківців.

90 кадрів відеолітопису – як 90 років життя театру. Давайте проживемо їх разом! 


 

  

 

Оцінити новину
(2 оцінок)

Media

Служителі Мельпомени
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Передвісники свята

Хіти:22

Країна нашого дитинства

Хіти:43

З військового фотоархіву

Хіти:20

Український Матісс

Хіти:27

Мистецтво традиції

Хіти:28

Пори року

Хіти:70

Увійти or Створити акаунт