Шлях до майстерності

21 грудня 2021 р. у Криворізькому історико-краєзнавчому музеї пройшов вернісаж 9 митців «Шлях до майстерності». Експозиція виставки складається з понад 40 творів учнів та керівника групи КЗСМО «Художня школа № 1 імені Олександра Васякіна» КМР. Живописні та графічні картини, батик, декоративні тарелі виконані художниками-аматорами у популярних техніках (акрил, олія, акварель, гуаш) та жанрах (натюрморт, портрет, пейзаж). Сюжетні композиції з вузловими ляльками виготовлені С. Букрєєвою, викладачем школи, атестованим майстром НСМНМУ. Актуальність вернісажу полягає у популяризації музеєм закладів освіти, які допомагають вдосконалити отримані в дитинстві навички малювання мешканцям Кривого Рогу різних вікових категорій.Марія Нікитенко, науковий співробітник музею, привітала відвідувачів заходу та учасників виставки, вказала на особливості мистецьких творів художників-аматорів: Ольги Падалкіної, Світлани Бодневої, Юлії Мохна, Марії Савченко, Лариси Оксак, Барбари Акулової, Юлії Журавльової, Ярослава Карпенка.

Світлана Букрєєва, керівник групи, розповіла про своїх вихованців та навчальний процес, поділилась спогадами про вечірню художню школу № 1 та викладача Віктора Оприщенко.

Федір Росомаха, криворізький художник, представник першого випуску «художки», учень В.Оприщенка, згадав про екзамени у вечірній художній школі № 1 та багатий мистецький досвід, який отримав під час навчання у закладі.

Анастасія Ярошевич, завідувач філіалу «Музей-квартира художника Г.І.Синиці», колишня випускниця та викладач закладу, повідомила про співпрацю музею із педагогами школи, які є членами комісії щорічного дитячого міського конкурсу імені Григорія Синиці.

Також виступили автори творів – Ольга Падалкіна, лікар-сонолог, та Барбара Акулова, учениця міської школи.

Наприкінці вернісажу усім запропонували ознайомитися з діючими музейними виставками.

 

Оцінити новину
(5 оцінок)

Media

Шлях до майстерності
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Сніг та полум'я Майдану

Хіти:77

Хмелю, мій хмелю

Хіти:50

Десяті ювілейні міські краєзнавчі читання ім. Тетяни Воронової

Хіти:48

Митці тобі, соборна Україно!

Хіти:59

Різдвяний настрій

Хіти:50

У сяйві новорічних вогнів

Хіти:81

Увійти or Створити акаунт