Різдвяний настрій

5 січня 2022 р. об 11:00 у виставковій залі Тернівського філіалу історико-краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки творчих робіт вихованців комунального позашкільного мистецького навчального закладу «Криворізька міська художня школа №2» КМР, приуроченої до різдвяних  свят. Експозиція має назву «Різдвяний настрій».

Мета виставки – підтримка творчих здібностей дітей, розширення комунікаційного простору та залучення нових соціокультурних джерел. На виставці можна ознайомитися з творчими роботами дітей Тернівського району міста.

Відвідувачі виставки мають можливість поринути у чарівний дитячий світ, сповнений мріями, яскравими враженнями та радістю. Ініціаторами та організаторами даного заходу виступила Криворізька міська художня школа №2, яка є осередком дитячої творчості та вважається одним з кращих серед позашкільних мистецьких навчальних закладів Тернівського району. Витвори своїх учнів презентували педагоги школи: Журавель С.В., Копилковська І.В., Шевченко Г.В., Масляний В.В., Бойко С.М., Червякова С.О. та Кисіль О.П.

Вихованці відділень мистецького закладу представили творчі роботи, виконані в техніках кольорової графіки, живопису аквареллю та гуашшю, петриківського та самчиківського розписів, пластилінографії та інших видах сучасного та традиційного образотворчого мистецтва.

Тематику малюнків підкреслюють кольорові рішення – холодні, але яскраві, емоційні барви, що втілюють найрізноманітніші дитячі фантазії і мрії, пейзажі та сюжетні композиції. Юні митці створили святковий настрій до одного з найголовніших християнських свят країни.

На цій виставці не просто дитячі малюнки – ілюстрації до знаменитих новорічних  та різдвяних історій, від яких так і віє морозом, щастям і чарами. Більшості авторів не виповнилося і 12 років, можливо тому в їхньому виконанні новорічні історії і вийшли особливо світлими і радісними.

І, звичайно, не обійшлося без тварин. На цій виставці лисиці, білки, і, звичайно, олені. Всі вони добрі і дружелюбні та, безсумнівно, заслуговують своєї історії, яку ще можливо напишуть маленькі художники.

По сусідству розташувалися майстри по старше. В їхньому виконанні представлені ялинкові прикраси, натюрморти, все чим сяє Новий рік та Різдво Христове.

На відкриття заходу завітали учні та вчителі Криворізької гімназії №40, працівники бібліотеки-філіалу №6 та викладачі художньої школи №2. Присутні прослухали екскурсію та лекцію про традиції святкування новорічних та різдвяних свят в Україні. Для наймолодших відвідувачів виставки була проведена невелика вікторина, за результатами якої вони отримали подарунки. У межах відкриття виставки творчих робіт учнів для всіх бажаючих викладачі художньої школи Копилковська І.В., Бойко С.М. та Масляний В.В. провели майстер-класи з композиції за темою «Малюємо зиму» і «Графічні фантазії» та в техніці аплікації за темою «Зимовий пейзаж».

Різдвяна виставка доводить, як би не змінювалися тенденції, народна тематика живе. Такі роботи приємно переглядати в колі сім’ї, всім разом, адже січневі свята – час див, головне з яких – тепло людського спілкування.

Тож запрошуємо вас поринути у світ прекрасного, відвідати виставку та отримати позитивні враження, емоції від побаченого! 


матеріали підготувала О. Тарабара

Оцінити новину
(3 оцінок)

Media

Різдвяний настрій
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Сніг та полум'я Майдану

Хіти:77

Хмелю, мій хмелю

Хіти:50

Десяті ювілейні міські краєзнавчі читання ім. Тетяни Воронової

Хіти:48

Митці тобі, соборна Україно!

Хіти:59

Різдвяний настрій

Хіти:51

У сяйві новорічних вогнів

Хіти:81

Увійти or Створити акаунт