Десяті ювілейні міські краєзнавчі читання ім. Тетяни Воронової

25 січня, у день святої Тетяни, в приміщенні бібліотеки-філіалу № 10 відбулися Десяті ювілейні міські краєзнавчі читання, присвячені пам’яті Почесної громадянки міста, заслуженого журналіста України, багаторічної ведучої рубрики «Ріднокрай» Тетяни Петрівни Воронової, учасниками яких були науковці міського історико-краєзнавчого музею.

Старший науковий співробітник Ірина Стеблина, в контексті святкування 190-річчя з дня народження О. М. Поля (1832-1890) поділилася інформацією щодо своєї участі у пошуках останків Малоросійського Колумба та про знайдені нею нові факти, що стосуються перебування Олександра Миколайовича у Кривому Розі.

У розвідці «Драматург з-за прилавку» головний зберігач фондів Андрій Чубенко розповів про життєвий і творчий шлях криворіжця Євгена Степановича Шевадзуцького (1922-1994) – учасника Другої світової війни, новатора сфери торгівлі, багаторічного директора кращих продовольчих магазинів Кривого Рога та відомого драматурга, постановки на твори якого йшли не лише у міському театрі, а й на сценах театрів РРФСР.


матеріали підготував Андрій Чубенко

Оцінити новину
(1 Vote)
Ще в цій категорії: « Перші церкви Криворіжжя
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Сніг та полум'я Майдану

Хіти:133

Хмелю, мій хмелю

Хіти:96

Десяті ювілейні міські краєзнавчі читання ім. Тетяни Воронової

Хіти:87

Митці тобі, соборна Україно!

Хіти:98

Різдвяний настрій

Хіти:86

У сяйві новорічних вогнів

Хіти:116

Увійти or Створити акаунт