Країна нашого дитинства

Тернівський філіал Міського історико-краєзнавчого музею з нагоди новорічних та різдвяних свят презентує родинну виставку світлин Світлани Євтушенко та Наталії Постоян «Країна нашого дитинства».

  

Наталія Постоян народилась у творчій сім’ї, де змалку прививалась дітям любов, небайдужість, товариськість, працьовитість і людяність. Зростала уважною, допитливою, чуйною.

У школі була активісткою. Після закінчення школи майбутню професію обрала відразу, бо про неї мріяла ще з дитинства. Любов до дітей передалась їй від мами, яка працює з дітьми вже понад 30 років.

Наталя тривалий час працює з дошкільнятами. Її гаслом є вислів Василя Сухомлинського «Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою, людина народжується, щоб лишити по собі слід».

Коли Наталія прийшла до дитячого садка вперше і взяла дитячі рученята в свої руки, зрозуміла, її мета – залишити в кожному дитячому сердечку свою любов. А найяскравіші моменти з життя дітей хотілося б зберегти надовго, тому опанувала для себе фотосправу, яка є тепер невід’ємною частиною її роботи. Наразі працює в дитсадку №216.

Світлана Євтушенко народилася 22 листопада 1970 р. в м. Кривий Ріг.

1987 р. – закінчила 11 класів СШ №50.

1989 р. – закінчила Жовтоводське педагогічне училище, спеціальність «Дошкільне виховання». Пізніше закінчила Криворізький державний педагогічний інститут, спеціальність «Вчитель початкових класів». 

З 2008 р. працює завідувачем дитячого садка №54 «Капітошка», який знаходиться у Веселих Тернах. Загальний стаж роботи в закладах дошкільного виховання складає понад 30 років.

Фотографуванням захоплюється з 2014 р. Використовує цифровий фотоапарат «Canon». Світлана Леонідівна – різностороння особистість. Окрім захоплення фотографією, також займається живописом та ручною вишивкою.


Матеріали підготувала Олеся Тарабара 

Оцінити новину
(2 оцінок)

Media

Країна нашого дитинства
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Грані краси

Хіти:13

Окружний центр

Хіти:15

Жіноче щастя

Хіти:16

В авангарді нових технологій

Хіти:19

Передвісники свята

Хіти:41

Країна нашого дитинства

Хіти:60

Увійти or Створити акаунт