Світ дитячих фантазій

23 травня в Тернівському філіалі міського історико-краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва «Світ дитячих фантазій». В експозиції представлено більше 140 робіт вихованців дитячого позашкільного закладу Тернівського району ЦДЮТ «Сузір’я».

У заході взяли участь понад двадцять дітлахів. Серед представлених робіт – м’які іграшки, етноляльки, іграшки з природного матеріалу, живопис та розпис на склі, аплікації з тканини, ліплення з глини, в’язання гачком. Цікава сюжетна лінія, акуратність у виконанні – все це завжди було особливим стилем вихованців центру творчості.

На заході були присутні народні майстри, автори експонованих творів, вихованці дитячого садку № 54, учнівська молодь Тернівського району.

«Під час роботи над іграшкою в учнів розвивається старанність, працьовитість, фантазія, творча уява, прищеплюється акуратність, послідовність, формується творче відношення до праці, виробляються певні навички та вміння, які можуть знадобитися в житті», – розповіла керівник гуртка «Іграшка-сувенір» Олена Володимирівна Воронько.

Запрошуємо всіх жителів і гостей міста відвідати виставку, яка діятиме до 10 липня в Тернівському філіалі міського історико-краєзнавчого музею.

Оцінити новину
(1 Vote)
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Фоторепортаж з війни

Хіти:10

Мелодія натхнення

Хіти:124

У художника душа поета

Хіти:61

Безсмертний подвиг партизанів

Хіти:47

Заклик до далеких світів

Хіти:163

Багатолика гривня

Хіти:26

Увійти or Створити акаунт