A+ A A-

Відеогалерея закладу

З  грудня 2012 року у приміщенні малої архітектурної форми «Квітковий годинник» (пр-т. Металургів, парк Героїв) відкрито відеогалерею закладу, яка обладнана сучасною проекційною апаратурою, що працює у  3D та  HD форматах.

Однією з візитівок Кривого Рогу і популярним туристичним об’єктом для іноземних туристів та улюбленим місцем відпочинку городян стала відеогалерея закладу, яка знаходиться у приміщенні найбільшого у світі Квіткового годинника. Відвідавши дану галерею, жителі та гості міста можуть ознайомитися з відеоматеріалами щодо історії створення та розвитку міста, тематичними відеофільмами до знаменних подій і дат державного та місцевого значення, а також отримати естетичне задоволення від перегляду витворів образотворчого мистецтва видатних українських художників та сучасних криворізьких майстрів пензля.

Унікальність 3-D відеогалереї полягає в тому, що вона є своєрідним містком між традиційним реалістичним відображенням життя – жанр документального кіно –  і новими формами демонстрації реальності (техніка прискореного відеофайлу –  таймлапс), що дозволяє побачити оточуючу нас реальність з нового, несподіваного ракурсу, відчути ритм міста, сучасності, пришвидшений темп життя. Крім того, завдяки фільмам у 3-D форматі глядачі усіх поколінь і різних верств населення мають змогу оцінити нові можливості комп’ютерних технологій, перевірити наочно відомий з описів стереоефект зображення, визначивши його переваги і недоліки. Оригінальність полягає  і у формі подачі історії міста в 3-D просторі, що є унікальним зразком демонстрації історичних подій, доступних і цікавих для кожного глядача. Ще однією позитивною рисою є експеримент з переведення у 3-D формат художніх творів місцевих та українських авторів і, як результат, несподіване і нове сприйняття відомих картини та майстерна реалізація об’ємного простору у двовимірних полотнах.     

За чотири роки існування відеогалерею відвідало більше 20 тисяч чоловік, серед них – гості з Канади, Німеччини, США, Польщі, Єгипту, Тунісу, Франції, Індії та інших країн світу. Для іноземних туристів відеофільми демонструються з перекладом англійською мовою.

 

  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
Грані краси

Хіти:13

Окружний центр

Хіти:15

Жіноче щастя

Хіти:16

В авангарді нових технологій

Хіти:19

Передвісники свята

Хіти:41

Країна нашого дитинства

Хіти:60

Увійти or Створити акаунт