Пори року

Тернівський філіал КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» КМР з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва представляє віртуальну виставку декоративно-прикладного мистецтва (Самчиківський розпис) майстринь Світлани Червякової та Наталії Онищенко – «Пори року». 

Світлана Червякова

Народилася у 1970 р. у Тернополі. У 1975 р. разом з родиною переїхала до Кривого Рогу. Закінчила факультет художньої кераміки Миргородського керамічного технікуму ім. М.В. Гоголя. За спеціальністю – художник-майстер. Член НСМНМУ. Старший викладач КПМНЗ «Криворізька міська художня школа № 2» КМР. Займається петриківським розписом та писанкарством.

Літо

Для її творчості характерна невичерпна фантазія при створенні складних орнаментальних композицій, в яких серед розкішних квітів зображені птахи, метелики, портрети тощо, які органічно вплетені в рослинний орнамент.

Захисники

Свої роботи Світлана виконує в різних техніках, на різних формах і матеріалі: дерево, метал, скло, пластик, картон, полотно тощо.

Учасниця міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських виставок, конкурсів та фестивалів.

 

Наталія Онищенко 

Народилася у 1980 р. У 2002 р. закінчила художньо-графічний факультет Криворізького державного педагогічного університету. З цього ж року почала працювати в КЗСМО «Музична школа №11» КМР викладачем художнього відділу. Зараз завідує цим відділом. У 2014 р. отримала звання народного майстра, а у 2015 р. стала членом НСМНМУ, направлення – вибійка тканини.

Вазон з метеликами

З 2018 р. відвідала с. Самчики на Хмельниччині та захопилася самчиківським розписом. Крім цих захоплень є ще багато інших – флористика з ізолону, валяння, батик.

Життя


матеріали підготувала Олеся Тарабара

 

Оцінити новину
(3 оцінок)

Media

Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
«Рідне місто, натхненнику мій»

Хіти:20

Виставка з нагоди Міжнародного дня музеїв та Дня міста «Барви Кривбасу»

Хіти:63

Кримські татари й сучасність

Хіти:231

Трикутники долі

Хіти:38

До 110 річчя криворізьких письменників Олекси Гуреїва та Панаса Ногіна

Хіти:76

Диво в камені

Хіти:34

Увійти or Створити акаунт