Кримські татари й сучасність

Тернівський філіал Міського історико-краєзнавчого музею пропонує до перегляду світлини фотографа Сергія Книша до Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу у форматі віртуальної виставки «Кримські татари й сучасність».

Книш Сергій Володимирович народився і живе в місті Кривий Ріг. Працював науковим співробітником в Криворізькому Ботанічному саду Національної Академії Наук України. На даний момент є співробітником Криворізького Міського Управління ГУМВС України в Дніпропетровській обл. Фотографією займається понад 20 років. Учасник численних міських та всеукраїнських фотовиставок. Фіналіст всеукраїнського фотоконкурсу «Природа». Призер Криворізького туристичного конкурсу в 3-х номінаціях. Учасник Арабсько-Австрійського міжнародного фотоконкурсу «AL-THANI», а також Німецького міжнародного конкурсу «Leica Oskar Barnack Award». Практикує зйомку як на цифрову, так і на плівкову техніку. Специфіка – фото-проєкти, на даний момент реалізовані: «ЛОМО-2011»; «Гуцулiя»; «RED CITY - Кривий Ріг»; «Кримські Татари».

Всього представлено 31 фотографію, 30 з яких кольорові і 1 чорно-біла. Тематика світлин пов’язана з повсякденним життям сучасних кримських татарів, їхніми звичаями, традиціями, щоденними заняттями тощо. Всі світлини умовно поділяються на три тематичні блоки. Перший блок демонструє сучасний вигляд кримських татар, другий – заняття, побут, звичаї, третій – присвячений пейзажам Криму. Творчий доробок викликає захоплення і дивує глибоким проникненням у ментальність етносу.

Оцінити новину
(11 оцінок)

Media

Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
«Рідне місто, натхненнику мій»

Хіти:20

Виставка з нагоди Міжнародного дня музеїв та Дня міста «Барви Кривбасу»

Хіти:63

Кримські татари й сучасність

Хіти:231

Трикутники долі

Хіти:38

До 110 річчя криворізьких письменників Олекси Гуреїва та Панаса Ногіна

Хіти:76

Диво в камені

Хіти:34

Увійти or Створити акаунт