Світ через палітру

7 березня 2017 року  у Криворізькому міському історико-краєзнавчому музеї відкрилася персональна виставка робіт  Ніни Іваніної «Світ через палітру», на якій художниця представила 22 нових олійних і акварельних творів, написаних в жанрі реалістичного живопису. Познайомитися з творчістю мисткині прийшли друзі і колеги, художники і поети, краєзнавці і музейники Криворіжжя. Приємним подарунком стали вокальні виступи криворізьких бардів: Леоніда Талалайченка, подружжя Данилових, Світлани Сафонової.

Репортаж з місця події

Марія Нікитенко – науковий співробітник музею: «У творчому доробку автора на сьогодення більше 100 робіт: сюжетні композиції з елементами фантастики, натюрморти, пейзажі, портретна графіка. Осінь – пора мудрості й краси – проходить лейтмотивом крізь твори Ніни Іваніної, приймаючи образи рудої красуні у червоному вбранні, грибів-лежебок, листочків-мандрівників та метеликів-вогників. Небо у Іваніної прекрасне і вічне, як саме життя. І вже не має значення чи йде дощ, чи дме вітер, чи світить сонце, бо життя триває у будь-яку погоду. Ідея зробити світ кращим втілилась у філософських картинах, пронизаних любов’ю до рідної землі і всього живого. Теми історичної спадщини та екології переплетені у канві полотен художниці, спостерігаючи за якими, мимоволі виникає питання у глядача: «Що ми залишимо після себе нащадкам?». Кривий Ріг став рідним для художниці, й тому Ніна Іваніна опікується долею міста, великого, сильного, чарівного й терплячого. Пройде час, люди схаменуться, згадають про свою спадщину, будуть дбати про свою маленьку Батьківщину, навчаться берегти її…».

Ніна Іваніна – автор виставки: «Я очень люблю природу, цветы и все живое, природа меня вдохновляет. Особенно люблю рисовать осенние листья, они меня увлекают, потому что каждый листочек на что-то похож: один – на журавлика, другой – на раскрывшуюся чашечку цветка, и я с этими листочками фантазирую. Еще очень люблю писать графические портреты, передавать настроение человека, его внутреннее состояние, характер, через внешний облик…». 

Життєпис митця

Ніна Андріївна Іваніна

9 квітня 1963 р. народилася у селищі Немішаєво Київської області.

У 1970 р. родина переїхала до с. Широкого, що на Криворіжжі.

У 1981 р. закінчила Широківську середню школу.

У 1986 р. факультет образотворчого мистецтва у Києві.

З 1987 р. працює в музеї авіації Криворізького авіатехнічного училища.

В 2011 р. у міському виставковому залі відкрилася перша персональна виставка «Я люблю цей світ».

 

Оцінити новину
(2 оцінок)

Media

Виставка Ніни Іваніної "Світ через палітру" ТРК "Криворіжжя"
Авторизуйтеся, щоб залишати коментарі
Догори
  1. --Популярне
  2. Теги
  3. Коментарі
«Рідне місто, натхненнику мій»

Хіти:19

Виставка з нагоди Міжнародного дня музеїв та Дня міста «Барви Кривбасу»

Хіти:62

Кримські татари й сучасність

Хіти:230

Трикутники долі

Хіти:37

До 110 річчя криворізьких письменників Олекси Гуреїва та Панаса Ногіна

Хіти:74

Диво в камені

Хіти:33

Увійти or Створити акаунт